O mnie - psycholog tradingu

O mnie – psycholog tradingu

Witam serdecznie, nazywam się Dawid Frąckowiak, jestem psychologiem i psychoterapeutą.

Mam 46 lat, od ponad 10 lat zajmuję się pomocą psychologiczną i psychoterapią. Od 2016 roku prowadzę Pracownię Wspierania Rozwoju i Zmiany KU NOWEMU w Poznaniu.
Więcej informacji o Pracowni KU NOWEMU znajdziesz klikając w poniższy przycisk

Posiadam doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej
Przeprowadziłem ponad 10 tysięcy godzin konsultacji psychologicznych i sesji psychoterapii

Moje doświadczenie w inwestowaniu i tradingu

Tematyką rynków finansowych, inwestowania i tradingu interesuję się od 2017 roku. Odbyłem ponad 100 godzin szkoleń nt. inwestowania i tradingu. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę, czytając literaturę i artykuły oraz oglądając kanały informacyjne nt. inwestowania, tradingu i rynków. Regularnie uczestniczę w webinariach z tej tematyki i śledzę blogi branżowe. Od 2019 roku. inwestuję m.in. w ETF – y (na szerokie rynki, branżowe, obligacji, surowcowe, metali szlachetnych), akcje poszczególnych spółek polskich i zagranicznych. Mam również doświadczenie w handlu na rynku Forex oraz instrumentami CFD.

Ja jako psycholog tradingu – moje doświadczenie w pracy z inwestorami i traderami

Więcej informacji na temat mojego doświadczenia psychologicznego i psychoterapeutycznego znajdziesz, klikając w przycisk poniżej

Informacje na temat moich formalnych kwalifikacji psychologa i psychoterapeuty, dyplomy, certyfikaty i zaświadczenia o ukończonych szkoleniach i kursach psychologicznych i psychoterapeutycznych znajdziesz, klikając w przycisk poniżej

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!ZAPISZ SIĘ DO MOJEGO NEWSLETTERA I OTRZYMUJ NAJNOWSZE ARTYKUŁY Z BLOGA ORAZ POMOCNE NARZĘDZIA PSYCHOLOGICZNE DLA INWESTORÓW I TRADERÓW!

Psycholog inwestowania i tradingu

Scroll to Top